Top
 

Technologia EMOT

Opis technologii

ob1

Technologia EMOT (Effective Micro Organisms Technology) polega na tworzeniu kompozycji naturalnie występujących szczepów bakterii oraz kompozycji pożywek w celu produkcji preparatów mających zastosowanie w wielu dziedzinach gospodarki. Jest to technologia umożliwiająca rozwiązywanie problemów związanych z ochroną środowiska, gospodarką ściekami oraz odzyskiem wody w procesach produkcyjnych w wielu gałęziach przemysłu. W ramach technologii EMOT opracowano wiele sposobów stosowania preparatów czyszczących zwiększających ich skuteczność i wydajność.

W oparciu o tą nowoczesną mikrotechnologię stworzyliśmy biologiczne środki czystości pod marką Eco pH. Produkty ECO pH są w 100% ekologiczne i są przeznaczone do usuwania zanieczyszczeń: ropopochodnych, olejów mineralnych i syntetycznych, smarów, organicznych (np.: tłuszcze, cukry, skrobia).

Nasze preparaty zawierają enzymy i żywe efektywne mikroorganizmy, które odżywiają się zanieczyszczeniami, rozkładając je na wodę i dwutlenek węgla – biomasę, czyli całkowicie je utylizując. Jedynym czynnikiem myjącym w naszych produktach są pozyskiwane w naturalny sposób enzymy.

Technologia EMOT zapewnia utrzymanie czystości co najmniej na takim samym poziomie co tradycyjne środki chemiczne, a jednocześnie nie wymaga biodegradacji bo sama biodegraduje substancje szkodliwe.

 

Przewagi

W przeciwieństwie do dotychczas dostępnych na rynku rozwiązań, w naszej technologii wyselekcjonowano występujące na całym świecie szczepy mikroorganizmów oraz stworzono unikalną pożywkę. Dzięki temu technologia nasza umożliwia ich maksymalne namnażanie i wydajność, co ma ogromne znaczenie, tak w aspekcie ekonomicznym, jak i ekologicznym. Wyjątkowość preparatów w technologii EMOT:
– dzięki stworzonemu biosystemowi samozaopatrzenia w tlen tlenowce mogą funkcjonować przy minimalnej ilości tlenu (0,03 mg/l),
– wydajność – preparaty zawierają do 5 mld mikroorganizmów na cm3,
– trwałość – w szczelnie zamkniętych pojemnikach preparaty zachowują swoje zdolności utylizacyjne przez rok,
– zakres działania na substancje ropopochodne i ich pochodne – preparaty działają na wszelkie rodzaje węglowodorów bez względu na wielkość i rodzaj budowy łańcuchów, oraz na substancje zawierające reszty węglowodorowe takie jak np. PCB czy fenole,
– doskonała utylizacja skrobi, białka tłuszczy

Korzyści

Korzyści z wdrożenia technologii EMOT z zastosowaniem preparatów ECO pH:
1. Racjonalizację kosztów związanych ze stosowaniem środków myjących.
2. Do 80% wydłużenie czasu eksploatacji odzieży roboczej, mopów, szczotek, gąbek, itp.
3. Do 80% ograniczenie kosztów eksploatacji separatorów.
4. 100% ograniczenie kosztów związanych z udrażnianiem rur kanalizacyjnych.
5. 100% bezpieczeństwa dla klienta i pracownika.
6. 100% bezpieczeństwa ekologicznego.
7. 100% bezpieczeństwa dla czyszczonych powierzchni.

Produkty ECO pH mają neutralny odczyn pH7 a mikroorganizmy w nich zawarte posiadają status GRAS (generally recognized as safe)  i są całkowicie bezpieczne dla człowieka, nie powodują alergii oraz podrażnień. Są całkowicie bezpieczne również dla środowiska naturalnego, a w szczególności środowiska wodnego, w którym niwelują niebezpieczne związki chemiczne, takie jak pochodne ropy naftowej, fosforany czy niebezpieczne dla człowieka mikroorganizmy.

jean-lakosnyk-1325-unsplash(1)
marathi sex stories
desisex explicitly wild slit licking with deep fingering for sexy dyke.
hotsexstory.irish super hot ebony latina with great boobs.